Türkiye – Birleşik Krallık Sanayi İşbirliği Çağrısı! Son Başvuru Tarihi: 9 Eylül 2016

Türkiye ve Birleşik Krallık arasındaki işbirliğinin arttırılması ve iki ülkedeki firmaların ortak Tarım ve Gıda Ar-Ge çalışmalarını sunabilmeleri için Türkiye ve Birleşik Krallık Ortak Proje Çağrısı 09 Mayıs 2016 tarihinde açılmıştır. Çağrı kapanış tarihi 22 Eylül 2016’dır. Çağrıya başvuracak firmaların ön kayıt yaptırmaları gerekmektedir. TÜBİTAK için ön kayıt son tarihi 09 Eylül 2016’dır. Çağrı ve başvuru süreci ile ilgili detaylı bilgi aşağıda linki verilen başvuru kılavuzunda yer almaktadır. Ticarileşme potansiyeli yüksek ürün ve süreçlerin geliştirilmesine yönelik, her iki ülkeden en az birer kuruluşun katılımıyla oluşturulacak projeler bu çağrıya sunulabilecektir.

Çağrıya başvurular 1509 programı üzerinden yapılacaktır. Ayrıntılı bilgi için:http://www.tubitak.gov.tr/tr/destekler/sanayi/uluslararasi-ortakli-destek-programlari/icerik-1509-tubitak-uluslararasi-sanayi-ar-ge-projeleri-destekleme-programi

İkili işbirliği yapabilmek için çevrimiçi ortak bulma platformuna http://turkey-uk-newtonfund-2016.meeting-mojo.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Başvuru kılavuzuna buradan ulaşabilirsiniz.