BEEJET HIZLANDIRMA PROGRAMI

BeeJet Hızlandırma Programı, Çankaya Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi tarafından startuplar için geliştirilmiş bir hızlandırma programıdır. Program, uzman bir mentör ile eşleştirilen girişimcilerin eğitimlerle iş fikirlerini doğrulamalarını ve yatırımcı sunumuna hazır hale gelmelerini amaçlamaktadır.

Yaklaşık dört hafta süren program sonunda akademisyenlerden, uzmanlardan ve yatırımcılardan oluşan bir jüri ile girişimcilerin iş planları değerlendirilmektedir. Program süresince mentörlük desteği verilmekte olup, girişimcilerin iş planları doğrulanmaktadır. Aynı zamanda konusunda uzman kişilerden TRIZ (Yaratıcı Sorun Çözme Teorisi), Design Thinking, Fikri Mülkiyet Hakları, İş Planı Hazırlama konusunda eğitimler verilmektedir. Program sonunda girişimciler yatırımcı sunumlarını gerçekleştirmekte ve başarılı iş planlarından ilk üçe girene ödüller verilmektedir.

2019 Yılı BeeJet Hızlandırma Programı açıldığında Çankaya Üniversitesi TTO web sitesi, linkedin, twitter ve facebook üzerinden duyurular yayınlanacaktır.