×
WEB MAIL TELEFON REHBERİ ÖĞRENCİ BİLGİ SİSTEMİ AÇILAN DERSLER UZAKTAN EĞİTİM KAMPÜSTE YAŞAM KÜTÜPHANE PORTALI ULAŞIM

HAVELSAN Yıldız Açık İnovasyon Merkezi, TÜBİTAK Girişimcilik Destek Programı BİGG’i yapay zekâ alanında çalışmalar yürüten girişimcilerle buluşturuyor. Onaylanacak projelere TÜBİTAK’tan 200 bin TL hibe desteği sağlanacaktır.

Detaylı bilgi ve başvuru için: aijetbigg.havelsan.com.tr

Çankaya Üniversitesi tarafından destek verilen program HAVELSAN ve Hacettepe Teknokent Teknoloji Transfer Merkezi (HT-TTM) tarafından düzenlenmektedir. Programa TUSAŞ ve SSTEK ana iş ortağı olarak katılmaktadır ve TOBB Üniversitesi de destek veren kuruluş olarak yer almaktadır.

Programın sunduğu avantajları ve iş fikrinizi geliştirmenin en pratik yollarını öğrenmek için 4 Haziran 2021 tarihinde düzenleyeceğimiz “AI JET BİGG Hızlandırma Programı Tanıtımı ve Girişimcilik Atölyesi” etkinliğine katılabilirsiniz. Katılım için: eventbrite – aijetbigg tanıtımı ve girişimcilik atölyesi

Bilgisayarlı görü, otonom sistemler, doğal dil işleme, veri görselleştirme, makine öğrenmesi, sanal asistan, havacılık ve uzay sistemleri, dijital ikiz, simülasyon ve modelleme gibi yapay zekâ teknolojilerinde iş fikrine sahipseniz siz de AI JET BİGG programına katılabilir, şirketleşme yolunda bizlerle birlikte çalışabilirsiniz.

Son Başvuru Tarihi: 13 Haziran 2021

İletişim için: inovasyon@havelsan.com.tr