×
WEB MAIL TELEFON REHBERİ ÖĞRENCİ BİLGİ SİSTEMİ AÇILAN DERSLER UZAKTAN EĞİTİM KAMPÜSTE YAŞAM KÜTÜPHANE PORTALI ULAŞIM

Ankara’nın teknoloji buluşması TechAnkara Proje Pazarı başlıyor. Ankara Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen organizasyonda büyük ödüller girişimcileri bekliyor.

Başvuru İçin Son Tarih: 11 Eylül 2017 Pazartesi saat 23:59

Girişimcilik ekosistemini güçlendirmeyi, yenilikçi ürün ve fikirlerin ticarileşerek bölgesel, ulusal ve uluslararası değere dönüşmesini amaçlayan organizasyon Ankara Kalkınma Ajansı tarafından 2010 yılından bu yana düzenleniyor. Her yıl sergilenen proje ve katılımcı sayısı ile büyüyen TechAnkara Proje Pazarı’nda bu yıl teknoloji odaklı girişimcileri büyük ödüller bekliyor.

Ödüller Girişimcileri Bekliyor

16 Ekim 2017 tarihinde ATO Congresium’da gerçekleştirilecek TechAnkara Proje Pazarı’nda ödüller sahiplerini bulacak. Birinci gelecek projeye 40.000 TL, ikinciye 25.000 TL, üçüncüye 15.000 TL ticarileşme desteği verilecek. Ayrıca, dereceye giren ilk 9 girişimciye yurtdışında B2B görüşme organizasyonuna katılım, TechAnkara Hızlandırıcı Programı’na katılma fırsatı, dereceye giren diğer girişimcilere yurtdışı menşeli firma yetkilileri ve yatırımcılar ile görüşme ve fuarlara katılım imkanları sağlanacak.
8 girişimciye ise Ankara teknokentlerinden 1 yıl boyunca ücretsiz ofis hizmeti sunulacak. Proje Pazarı’na katılarak ilk 100’e giren girişimciler de etkinlik günü yatırımcılarla yüz yüze görüşecek.

Melek Yatırımcılarla Görüşme İmkanı

Girişimciler etkinlikte yatırımcı ve işadamları ile yüz yüze görüşerek projelerini anlatacak.  Dereceye giren girişimciler projelerini şu isimlere sunma şansı yakalayacaklar: Ateş Öztan, Atıl Erkel, Berna Şamiloğlu Acar, Cem Soysal, Cenk Tezcan, Çağrı Yüzbaşıoğlu, Emre Özbek, Emre Sayın, Gökhan Güner, Muzaffer Öztan, Namık Kural, Ömer Akarca, Ömer Erkmen, Sait Atınç. Yapılacak görüşmeler ile melek yatırımcıların girişimcilere yatırım ve mentör desteği sağlaması hedefleniyor.

Yenilikçi projesini geniş kitlelere ulaştırmak, fikrini ticarileştirmek, mentör ve yatırımcılara ulaşmak, doğru kişi ve kurumlarla iletişim kurmak isteyen girişimciler www.girisimci.ankaraka.org.tr adresindeki TechAnkara Girişimcilik Portalı üzerinden proje başvurularını gerçekleştirebilecekler.

Detaylar ve başvuru için lütfen tıklayınız.

Duyurunun yapıldığı web sayfasına erişmek için lütfen tıklayınız.