×
WEB MAIL TELEFON REHBERİ ÖĞRENCİ BİLGİ SİSTEMİ AÇILAN DERSLER UZAKTAN EĞİTİM KAMPÜSTE YAŞAM KÜTÜPHANE PORTALI ULAŞIM

Ankara Kalkınma Ajansı Yatırım Destek Ofisi tarafından Devlet Destekleri Bilgilendirme Toplantısı düzenlenecektir.

Girişimci, işadamı ve potansiyel yararlanıcıları bilgilendirmek ve farkındalık yaratmak amacıyla devlet destekleri ve teşvikler hakkında bilgilendirme toplantısı organize edilmiştir.

Toplantı ile sanayi ve tarım yatırımları, girişimcilik, Ar-Ge, dış ticaret, sosyal güvenlik gibi yoğun başvuru alan ve Yatırım Destek Ofisi’ne en çok sorulan devlet destekleri ve yatırım teşviklerine ilişkin en doğru kaynaklardan bilgilendirme yapılması ve ilgili kurum kuruluşlar ile destekler hakkında bilgi almak isteyenlerin bir araya getirilmesi hedeflenmektedir.

Programda sunumu yapılacak olan destek ve teşvik unsurları, ilgili kurum ve kuruluşların yetkilileri tarafından gerçekleştirilecek olup genel anlamda bilgi sunmanın yanında öncelikli olarak Ankara bölgesinde sağlanan veya Ankara bölgesindeki potansiyel yararlanıcıların faydalanabileceği destekleri kapsayacaktır.

Yer, Tarih ve Saat

Toplantı 12-13 Nisan 2017 tarihlerinde Başkent Öğretmenevi’nde düzenlenecektir.

Program

Devlet Destekleri Bilgilendirme Toplantısı programını www.ankaraka.org.tr/share/Devlet-Destekleri-Bilgilendirme-Toplantisi-2017.pdfbağlantısından indirebilirsiniz. Programda zaman zaman güncellemeler olabileceğini dikkate alarak geçerli program akışı için lütfen bu bağlantıyı kullanınız.

Kayıt

Toplantıya katılım ücretsiz olup kayıt yaptırılması gerekmektedir. Kayıt için www.ankaraka.org.tr/form/devlet-destekleri-semineri bağlantısını kullanabilirsiniz.

İletişim

Soru ve görüşleriniz için ydo@ankaraka.org.tr adresinden Ankara Kalkınma Ajansı Yatırım Destek Ofisi ile irtibata geçebilirsiniz.