×
WEB MAIL TELEFON REHBERİ ÖĞRENCİ BİLGİ SİSTEMİ AÇILAN DERSLER UZAKTAN EĞİTİM KAMPÜSTE YAŞAM KÜTÜPHANE PORTALI ULAŞIM

Koordinatör adayları, “Koordinatörlüğü Destekleme Programı” kapsamında “Konsorsiyum Kurma Amaçlı Seyahat Desteği”, “Konsorsiyum Kurma Amaçlı Organizasyon Desteği”, “Proje Yazma-Sunma Eğitimi Desteği”, “Proje Yazdırma Desteği” ve “Proje Ön Değerlendirme Desteği”nden yararlanabilecekler.

Program sürekli olarak başvuruya açık olacak. Koordinatör adaylarının başvuru yapacakları Çağrıların ileri bir tarihte kapanacak olması gerekiyor. Alt başvurular değerlendirilirken minimum süre kriterlerine dikkat edilecek. (Konsorsiyum Kurma Amaçlı Organizasyon Desteği için en az 1 ay önceden, konsorsiyum kurma amaçlı seyahat ve proje yazma-sunma eğitimleri için etkinlikten en az 15 gün önce yeniden başvuru yapılmalı.)

Genel başvurular,  aşağıdaki başvuru programları üzerinden gerçekleştirilecek: (Başvuruların proje niteliğine göre yapılması gerekiyor)

  • Çok Ortaklı Projeler İçin Koordinatörlüğü Destekleme Programı
  • Ortaksız Projeler İçin Koordinatörlüğü Destekleme Programı
  • KOBİ Aracı Ortaklı Projeler İçin Koordinatörlüğü Destekleme Programı
  • KOBİ Aracı Ortaksız Projeler İçin Koordinatörlüğü Destekleme Programı
  • EUROSTARS Projeleri İçin Koordinatörlüğü Destekleme Programı

Ufuk 2020 Koordinatörlüğü Destekleme Programı ile ilgili detaylı bilgiye http://www.h2020.org.tr/tr/content/koordinator-olma-destekleri adresinden ulaşılabilir.